Svadobné video a foto Martin, kameraman na svadbu Martin - Študio VMB - svadobné video a foto Martin, kamera a foto na sužkovú

Prejsť na obsah
Svadobné video alebo kameraman na svadbu
Svadobný deň patrí medzi najdôležitejšie dni v našom živote. Ponúkame Vám videozáznam z Vašej svadby. 26 rokov skúsenosti pri výrobe a spracovaní rôznych záznamov, dokumentov či propagačných filmov zaručujú vysokú úroveň.

Samozrejmosťou je profesionálny, citlivý prístup a diskrétnosť. Ponúkame Vám spracovanie záznamu trošku inak. Dnes je trend smerovať svadobné videa do klipov, zábleskov, momentov. Chýba tam však veľa zaujímavých momentov, ktoré po 10 - 15 rokoch, keď spomienky vyblednú, v klipe chýbajú. Klip či záznam? Všetko má svoj účel, ako traktor a osobné auto (traktorom nebudete chodiť do práce ako s osobným autom nebudete obrábať pole).  
Ponúkame Vám video spracované štýlom „z klipu do klipu“ + hovorené slovo. Všetko minimalizované, no so zachovaním línie myšlienkového a obrazového deja. Spôsobom, kde sú pekné a dôležité momenty umocnené a zbytočné momenty vystrihnuté a to všetko s ohľadom na dejový spád, bez potreby držať v ruke ovládač.
Do priebehu svadby sa snažíme nezasahovať – nechať voľný a prirodzený priebeh tak, aby si mohol pár plnými dúškami užívať atmosféru svojho veľkého dňa.  

Našim cieľom je Vaša spokojnosť. Na stretnutí Vám predvedieme ukážky už zrealizovaných prác a ponúkneme možnosti pre spracovanie Vášho svadobného dňa. Preberieme celý jeho priebeh po jednotlivých častiach. Prispôsobíme sa Vašim predstavám a zvolíme najvhodnejšie možnosti spracovania s ohľadom na Vaše priania. Po stretnutí budete mať predstavu ako bude Váš svadobný záznam natočený a spracovaný.

Určite máte aj svoju predstavu o cene záznamu. Ponúkame Vám možnosť si určiť cenu podľa seba. Spôsob spracovania, či natáčania prispôsobiť Vašim potrebám a predstavám. Záruka na prácu.

Video a fotografia majú svoje nezastupiteľné miesto pri takýchto udalostiach. Video nenahradí fotografiu a fotografia nenahradí video. Súčasťou ponuky je aj reportážne i portrétové foto celého svadobného dňa. Nafotenie celého dňa fotografom.


Prostredie a atmosféru tvoríte Vy sami. Pre každého je reálne prostredie iné. Našou snahou je zachytiť atmosféru a umocniť pekné momenty.
Na čo si dať pozor, aby ste neboli sklamaní. Pri výbere kameramana neprihliadajte len na klip. Pozrite si celý reálny svadobný záznam, či je spracovaný, či nie je zdĺhavý, či nechýbajú na obraze časti hlavy. Veľakrát sa totiž natáča fotoaparátom, ktorý má malú hĺbku ostrosti, ktorý je síce ideálny pre klipy, ale nie pre záznam svadobného dňa. Nedostatkom takto vytvoreného záznamu býva napr.: nevesta je zaostrená, ale jej družička, ktorá ju upravuje, je už rozmazaná; a podobne. Fotoaparáty majú tiež horší záznam zvuku, vo väčšine to riešia umiestnením mikrofónu v miestnosti. Pri takomto zázname nekorešponduje zvuk s dejom na obrazovke.
Návrat na obsah